Mobil 1 ESP X2 0W-20 5L

Kód: 15671
Neohodnoceno
Značka: MOBIL
1 055 Kč 871,90 Kč bez DPH
Skladem

SAE 0W-20, ACEA A1/B1, API SN, VW 508 00/ 509 00, MB 229.71, Porsche C20, Jaguar Land Rover STJLR.51.5122 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mobil 1™ ESP x2 0W-20 je moderní vysokovýkonný SHC plně syntetický olej, navržený tak, aby motoru poskytoval vynikající čisticí schopnosti, ochranu proti opotřebení, celkově zlepšoval jeho výkon a snižoval spotřebu paliva *). Mobil 1™ ESP x2 0W-20 byl vyroben tak, aby prodlužoval životnost a udržoval účinnost systémů pro snížení emisí u vznětových i zážehových automobilových motorů. Splňuje nebo převyšuje požadavky současných norem předních evropských automobilových výrobců (OEM), které jsou kladené na nejnovější vznětové i zážehové motory osobních automobilů. Olej může být dle požadavku VW v některých případech obarven zeleně. *) Ve srovnání s Mobil 1 ESP Formula 5W-30

Vlastnosti a výhody

Mobil 1™ ESP x2 0W-20 je vyroben na základě patentované kombinace jednotlivých složek a plně vyhovuje použití s částicovými filtry vznětových motorů (DPF) a s katalyzátory zážehových motorů (CAT). Mobil 1™ ESP x2 0W-20 byl vyvinut tak, aby motoru poskytl nepřekonatelný výkon a ochranu při větší úspoře paliva. Klíčové vlastnosti a přednosti zahrnují:

  • Snížený obsah popela Pomáhá snižovat usazování sazí v částicových filtrech vznětových motorů
  • Nízký obsah síry a fosforu Potlačuje zanášení katalyzátorů zážehových motorů
  • Aktivní čistící složky Snižuje tvorbu úsad a kalů.
  • Pomáhá zabránit hromadění škodlivých usazenin k dosažení dlouhé životnosti a čistoty motoru **)
  • Vynikající tepelná a oxidační stabilita
  • Pomalejší stárnutí oleje umožňuje prodloužit intervaly výměny oleje
  • Nízká spotřeba oleje
  • Nižší emise uhlovodíkových složek
  • Zlepšené třecí charakteristiky
  • Větší úspora paliva


Poskytuje až 4% zlepšení spotřeby paliva ve srovnání s Mobil 1 ESP Formula 5W-30 ***)

Vynikající nízkoteplotní vlastnosti Rychlá startovatelnost za studena a okamžitý ochranný účinek pomáhá prodloužit životnost motoru

) Ve srovnání s normou výrobce vozidla
*) Úspory dosaženo při přechodu z vyšší viskozity motorového oleje, podobně jako Mobil 1 ESP Formula 5W- 30, do třídy viskozity 0W-20. Skutečné úspory jsou závislé na vozidle a typu motoru, mimo teplotu a barometrický tlak, jízdní podmínky a vaši aktuální viskozitu oleje v motoru.
Použití

Mobil 1 ESP x2 0W-20 je doporučen pro nové vysoce výkonné zážehové a vznětové motory se nejnovějších evropských vozidel, která vyžadují třídu viskozity SAE 0W-20.

Mobil 1 ESP x2 0W-20 lze použít pouze ve vozidlech, pro něž je tento olej schválen. Není zpětně kompatibilní s motory některých starších vozidel.

Mobil 1 ESP x2 0W-20 se nedoporučuje do 2-taktních nebo leteckých motorů, pokud to není výslovně schváleno výrobcem. Použití tohoto oleje vždy porovnejte s návodem k obsluze vozidla, tj. specifikace a viskozitní třídu doporučenou výrobcem. 

ACEA A/,B1, API SN, VW 508 00, VW 509 00, Porsche C20, Jaguar Land Rover STJLR.51.5122 

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje Mobil
Záruka: 2 roky
Balení: 5L
? SAE: 0W-20

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: