Subdistributor  MOTUL CZ  PRO E-COMMERCE 

   PRAVOST  PLNÁ  ZÁRUKA  PODPORA  VÝROBCE     

 Při registraci sleva 2-5%  na vše info zde

Náš kód: P171904

Sleva 25%

Dvojitá koncovka výfuku Slip-on GPR NEW GRAND PRIX EVO BLACK TITANIUM D.95.GPAN.BLT Titanová matná černá pro DUCATI Monster 796 2010-2014

Originální produkt GPR, který byl vyvinut na základě zkušeností GPR z mistrovství světa. Více informací
27 214 Kč (ušetříte 6 803 Kč)
20 411 Kč Včetně DPH
16 869 Kč Bez DPH
Na objednávku
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Dvojité slip-on výfuky GPR

Dvojitá koncovka výfuku Slip-on GPR NEW GRAND PRIX EVO BLACK TITANIUM D.95.GPAN.BLT Titanová matná černá pro DUCATI Monster 796 2010-2014
20 411 Kč
+ -

Popis a parametry

Nový Grand Prix Evo Black Titanium od GPR byl vytvořen na oslavu 20 let působení ve světových šampionátech MotoGP/Moto2/Moto3. První řada Grand Prix byla představena již v roce 2005 u příležitosti debutu s týmem Konica Minolta a jezdcem Makotem Tamadou a s týmem LCR, za který tehdy jezdil Casey Stoner.

Tlumič má kuželovitý tvar se speciální geometrií – průměr se rozšiřuje z 90 mm až na 130 mm, přičemž obvod a délka se liší podle konkrétního modelu motocyklu. Plášť je vyroben z černého titanu s keramickou povrchovou úpravou odolnou vůči vysokým teplotám. Koncovky jsou obráběny CNC technologií, mají pětiúhelníkový výstup a jsou vybaveny dB killerem.

Vyrobeno v Itálii s mezinárodní zárukou 2 roky.


PDF Technical info

Výrobce GPR
Barva těla Titanová matná černá
Homologace YES
Homologované ANO
Délka těla výfuku "mm" 280
Tvar výfuku Kónický
Odnímatelný GPR katalyzátor Ne, protože to není nutné pro kategorii produktů
Kategorie MOTO
GPR typ homologace TH 08
Barva koncovky výfuku Matná černá
Náš kód: P171904
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání