Varta Silver Dynamic 12V 77Ah 780A 577 400 078 + originální distribuce Varta

Kód: 577 400 078
Akce
Neohodnoceno
Značka: VARTA
2 024 Kč 1 672,73 Kč bez DPH
Skladem

Výrobce VartaVýrobce VartaNapětí 12 VKapacita 77 AhStartovací proud 780 APólování pravéDalší charakteristikyBezúdržbová ?anoS příměsí kalcia ?anoRozměryDélka 278 mmŠířka 175 mmVýška 190 mmHmotnost 18 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technické informace Výměna „stejná za stejnou“ baterii prodávanou do kanálu OE.
Technické informace Navrženo podle nejvyšších německých norem.
Technické informace Patentovaná mřížka PowerFrame® pro spolehlivou startovací<br>sílu, rychlé dobíjení a odolnost vůči korozi.
Technické informace Vysoká odolnost vůči hlubokému vybití
Druh zásuvky 1
Spodní provedení B13
Délka (v mm) 278
Sirka v mm 175
Vyska ( v mm ) 190
Dbejte servisnich informaci
  • Číslo dílu: 5774000783162
  • Zjednodušené číslo dílu: 5774000783162

OEM čísla (originální čísla automobilky):

AUDI 4D0915105

AUDI 4D0915105A

AUDI 4F0915105A

AUDI 8K0915105H

BMW 61214141569

BMW 61216917884

BMW 61217604813

BMW 61217604814

BMW 61217604816

BMW 61218361192

BMW 61218361193

BMW 61218381726

BMW 61218381730

BMW 61218381734

BMW 61218381741

CHEVROLET 93453874

CITROËN 1609232480

CITROËN 5600QA

CITROËN 5600SX

CITROËN 5600TC

CITROËN 7905525567

CITROËN 7905525777

EVOBUS A0009823108

EVOBUS A0035417301

FIAT 1334384080

FIAT 46413856

FIAT 46810025

FIAT 50503179

FIAT 50503182

FIAT 51778213

FIAT 60627931

FIAT 60672124

FIAT 60672128

FIAT 60677708

FIAT 60779202

FIAT 71716988

FIAT 71719456

FIAT 71730468

FIAT 71731659

FIAT 71736356

FIAT 71747718

FIAT 71751143

FIAT 7571547

FORD 1133130

FORD 1U2J10655D4A

FORD 1U2J-10655-D4A

FORD 1U2J-10655-E4A

FORD VCY1510655AA

FORD VCY15-10655-AA

HONDA 31500SEFE01HE

HONDA 31500-SEF-E01-HE

HONDA 31500SEFE11HE

HONDA 31500-SEF-E11-HE

LAMBORGHINI 7L0915105

LAND ROVER YGD500100

MERCEDES-BENZ 0009820108

MERCEDES-BENZ 0009829908

MERCEDES-BENZ 002405410201

MERCEDES-BENZ 0035417301

MERCEDES-BENZ 0055412001

MERCEDES-BENZ 0055412401

MERCEDES-BENZ 431347

MERCEDES-BENZ 444592

MERCEDES-BENZ 523632

MERCEDES-BENZ 9069820108

MERCEDES-BENZ A0009820108

MERCEDES-BENZ A0009823108

MERCEDES-BENZ A0009823708

MERCEDES-BENZ A0009829908

MERCEDES-BENZ A0035417301

MERCEDES-BENZ A0045412801

MERCEDES-BENZ A0045412901

MERCEDES-BENZ A0045418601

MERCEDES-BENZ A0055412001

MERCEDES-BENZ A0055412401

MERCEDES-BENZ A2405410201

MINI 61217567388

NISSAN 244103X10A

OPEL 19001895

OPEL 19001898

OPEL 93453874

PEUGEOT 1609232480

PEUGEOT 5600TC

PEUGEOT 7905525567

PEUGEOT 7905525777

PORSCHE 99961107000

PORSCHE 99961107500

RENAULT 7701376965

RENAULT 7711222781

RENAULT 7711238598

RENAULT 8200472779

ROLLS-ROYCE 61210147399

SEAT 1J0915105AE

SEAT 1J0915105AF

SEAT 1L0915105E

SKODA 1J0915105AF

SKODA 3B0915105B

SKODA 8E0915105B

TOYOTA 28800-0G050

TOYOTA 288000N040

TOYOTA 28800-0N040

TOYOTA 28800-0N060

TOYOTA 28800YZZHY

TOYOTA 28800-YZZHY

VOLVO 30644962

VOLVO 30745775

VOLVO 30772219

VOLVO 30772220

VOLVO 30772223

VOLVO 31255132

VOLVO 31255361

VOLVO 31255362

VOLVO 31255363

VW 000915105AE

VW 000915105AF

VW 000915105DG

VW 1H0915105A

VW 1H0915105C

VW 1J0915105AE

VW 1J0915105AF

VW 1J0915105C

VW 1J0915105G

VW 1J0915105M

VW 1J0915105N

VW 2D0915105

VW 3D0915105

VW 4D0915105

VW 4D0915105A

VW 4F0915105A

VW 7D0915105B

VW 7D0915105C

VW 7L0915105

VW 8E0915105B

Doplňkové parametry

Kategorie: Autobaterie dle Ah
Záruka: 2 roky
? Kapacita: 77

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: