Philips Racing Vision 12972RVS2 H7 PX26d 12V 55W

Kód: 12972RVS2
Akce
Neohodnoceno
Značka: Philips
640 Kč 528,93 Kč bez DPH
Skladem
Zařazení Autožárovka Philips, Žárovka H7
Výrobce Philips opravit
Typ H7 opravit
Patice PX26d opravit
Napětí 12 V opravit
Výkon 55 W opravit
Barevná teplota 3500 K opravit
Světelný tok 1650 lm opravit
Životnost 250 h

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automobilové žárovky Philips RacingVision jsou ideální volbou pro nadšené řidiče. Jejich výkon poskytuje až o 150 % více jasu a vy tak budete moci rychleji reagovat a užijete si bezpečnější a zajímavější jízdu. Sada 2 kusů.

✓ až o 150% více jasnější světlo
✓ legální závodní žárovka
✓ optimalizovaná pro zimní měsíce

Delší dohled a rychlejší reakce díky jasu většímu až o 150 %

Při jízdě v noci potřebujete co nejlepší viditelnost. Čím dále budete jasně vidět, tím rychleji můžete zareagovat na cokoli, co se objeví na cestě. Přední světla Philips RacingVision zlepšují váš dohled díky jasu vyššímu až o 150 %. Překážky na cestě rozpoznáte dříve než při použití jiných méně výkonných halogenových lamp. Takže si budete moci užít bezpečnější a příjemnější cestu.

Jedna z nejjasnějších žárovek pro vynikající světelný výkon

S lepšími a jasnějšími světly se Vám bude na silnicích lépe jezdit. Přední světla Philips RacingVision se svou optimalizovanou geometrií vysoce přesných vláken, plynnou náplní o vysokém tlaku až 13 bar, vysoce přesným chromováním a kvalitním sklem UV-Quartz nastavují novou laťku v oboru automobilového osvětlení. Tato přední světla navržená pro výkon a viditelnost umožňují docílit pohodlnějšího, sebejistějšího a zábavnějšího prožitku z jízdy.

Jasnější světlo znamená méně překvapení a lepší ovládání vozidla

Při jízdě vyšší rychlostí na nedostatečně osvětlených venkovských cestách spoléháte hlavně na výkon svých předních světel. Tváří v tvář neočekávanému nebezpečí je reakční doba vším. I zlomek sekundy může znamenat zásadní rozdíl pro vaše bezpečí. Vynikající výkon paprsků čelního světla Philips RacingVision vám umožní rychleji identifikovat nebezpečnou situaci a neztratit plnou kontrolu nad svým vozidlem – ať už jsou podmínky na silnici jakékoli.

Vylepšený světelný kontrast pro bezpečnější a více vzrušující jízdu

Jízda v noci klade extrémní nároky na naše vizuální schopnosti. Naše schopnost rozlišovat předměty je obzvlášť narušena za podmínek slabého osvětlení nebo tehdy, když jsme vystaveni oslňujícímu světlu protijedoucích aut. Tehdy je obtížnější rozpoznávat překážky, jako například chodce na cestě. Specifická teplota barev předních světel Philips RacingVision (k dispozici u verzí H4 a H7) umožňuje vašim očím lepší zaostření a rozpoznávání kontrastů v dálce. Tím z vás dělá bezpečnějšího účastníka silničního provozu. A protože se tím rozšířily vaše obzory, jízda po setmění bude od nynějška více vzrušujícím zážitkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: